sobota, 11 kwietnia 2015

Ruszyła akcja "Wiosenne Słodkości!"

Drodzy Blogerzy Kulinarni!

Nadeszła wiosna! Po ostatnich anomaliach pogodowych można było w to nie wierzyć, jednak dziś, patrząc przez okno, nie mam żadnych wątpliwości. Słońce świeci, termometr wskazuje 17 stopni, a gdzie nie gdzie da się zauważyć budzącą się do życia roślinność. 

Z tej okazji organizuję kolejną słodką akcję kulinarną na stronie 'Mikser Kulinarny'. Warunki są tylko trzy: ma być kolorowo, wesoło i słodko :) Mogą być to ciasteczka, babeczki, torty, tarty, serniki i wszystko inne, co tylko przyjdzie Wam do głowy. Możecie dodać tyle przepisów, ile zechcecie. W okolicy 1-go czerwca spodziewam się przepisów na wiele słodkich prezentów :)
Akcja zakończy się w ostatni dzień wiosny, czyli 21-go czerwca.

Zapraszam do zabawy!


Aby wziąć udział w akcji, wklej kod banerka na swoim blogu pod wpisem i dodaj wpis na stronie akcji 'Wiosenne Słodkości! 2015'. Kod banerka znajdziecie również na stronie akcji.


Aby poprawne wkleić kod banerka, przejdź do edycji posta. Poniższy kod HTML wklejamy w trybie pracy HTML edytora (ikonka HTML w lewym górnym rogu, obok napisu "Nowy Post"). Kod wklejamy na samym dole i zapisujemy.

Wiosenne słodkości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz komentarz. Podziel się swoją opinią, uwagą, radą, lub po prostu pozostaw po sobie ślad :) Jeżeli przygotowałeś potrawę z tego przepisu, prześlij mi zdjęcie na adres dagooshya@gmail.com, a ja je udostępnię :) Dagmara Osowska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...