poniedziałek, 12 stycznia 2015

Ruszyła akcja "Zimowy Obiad"

Zima - czas, gdy przez większość doby trwa noc i najchętniej nie wystawialibyśmy nosa spod kołdry - no, chyba że na ciepły rozgrzewający obiad Do lata jeszcze daleko, więc nie musimy zbytnio przejmować się dodatkowymi kilogramami.

Zapraszam wszystkich serdecznie do dodawania Waszych pomysłów na Zimowy Obiad. Mogą być to zupy, mięsa, makarony, kasze, itd. Warunki są dwa - ma być smacznie i kalorycznie

Akcja zakończy się w Ostatki, czyli dzień przed Wielkim Postem. Na zakończenie przygotuję podsumowanie na moim blogu wraz z listą wszystkich dodanych przepisów.Aby wziąć udział w akcji, wklej kod banerka na swoim blogu pod wpisem i dodaj wpis na stronie akcji Zimowy Obiad. Kod banerka znajdziecie również na stronie akcji.


Aby poprawne wkleić kod banerka, przejdź do edycji posta. Poniższy kod HTML wklejamy w trybie pracy HTML edytora (ikonka HTML w lewym górnym rogu, obok napisu "Nowy Post"). Kod wklejamy na samym dole i zapisujemy.


Zimowy Obiad

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz komentarz. Podziel się swoją opinią, uwagą, radą, lub po prostu pozostaw po sobie ślad :) Jeżeli przygotowałeś potrawę z tego przepisu, prześlij mi zdjęcie na adres dagooshya@gmail.com, a ja je udostępnię :) Dagmara Osowska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...