poniedziałek, 9 marca 2015

Ruszyła akcja 'ALE JAJA!'

Zapraszam do udziału w kolejnej akcji organizowanej przeze mnie w Mikserze Kulinarnym :)


Jajko wielkanocne - jest znakiem nowego życia, przezwyciężeniem śmierci porównanym do przebijania skorupki. Wykluwający się kurczak dla chrześcijan symbolizuje zwycięstwo życia, jest znakiem Chrystusowego i ludzkiego zmartwychwstania. Jajko jest nadzieją, próbą cierpliwości, której należy się poddać, aby zobaczyć ukryte wewnątrz pisklę.

Dzielenie się jajkiem podczas śniadania wielkanocnego ma odniesienie do wigilijnego opłatka. Jajko pełni rolę podarunku, którego intencją jest życzenie pomnażania sił witalnych (źródło).

Zachęcam Was do dodawania przepisów na dania z jajkiem w roli głównej, które można podać na wielkanocnym stole :)

UWAGA! DO TEJ AKCJI MOŻNA ZGŁASZAĆ WPISY ARCHIWALNE! 
Do akcji można zgłaszać wpisy dodane od 09-03-2014.


Aby wziąć udział w akcji, pod zgłaszanym wpisem należy dodać banerek akcji, a następnie zgłosić przepis na stronie akcji.

Aby poprawne wkleić kod banerka, przejdź do edycji posta. Poniższy kod HTML wklejamy w trybie pracy HTML edytora (ikonka HTML powinna być w lewym górnym rogu, obok napisu "Nowy Post"). Kod wklejamy na samym dole i zapisujemy tak jak zwykle. Gdy przejdziemy ponownie do widoku "Nowy Post", banerek możemy dowolnie przemieszczać.

ALE JAJA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz komentarz. Podziel się swoją opinią, uwagą, radą, lub po prostu pozostaw po sobie ślad :) Jeżeli przygotowałeś potrawę z tego przepisu, prześlij mi zdjęcie na adres dagooshya@gmail.com, a ja je udostępnię :) Dagmara Osowska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...