poniedziałek, 17 listopada 2014

Ruszyła akcja "Świąteczne słodkości!"

Zapraszam do udziału w akcji "Świąteczne słodkości!", organizowanej przeze mnie na stronie 

Kliknij w zdjęcie, aby przejść do przepisu

Święta Bożego Narodzenia są szczególne - spotykamy się z rodzinami, zasiadamy przy wspólnym stole, łamiemy się opłatkiem, wręczamy sobie prezenty, karp wszystkim smakuje, a zwierzęta przemawiają ludzkim głosem :) Słodkości na tę okazję również powinny być wyjątkowe.

Mogłoby się wydawać, że to troszkę za wcześnie na taką akcję, jednak w wielu kuchniach już pachnie Świętami. Ciasta i ciasteczka przygotowywane są "na próbę", a masa na ciasto piernikowe już powinna leżakować w piwnicy lub w lodówce. 

Zapraszam wszystkich do zamieszczania przepisów na ciasta, ciasteczka, babeczki, babki, cukierki, czekoladki, pierniki, czyli wszystko to, co kojarzy Wam się ze Świętami i czym chcielibyście podzielić się z najbliższymi!

  
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do przepisu

Aby wziąć udział w akcji, wklej kod banerka na swoim blogu pod wpisem i dodaj wpis na stronie akcji "Świąteczne słodkości!". Kod banerka znajdziecie również na stronie akcji.

Aby poprawne wkleić kod banerka, przejdź do edycji posta. Poniższy kod HTML wklejamy w trybie pracy HTML edytora (ikonka HTML w lewym górnym rogu, obok napisu "Nowy Post"). Kod wklejamy na samym dole i zapisujemy. 

Świąteczne słodkości!

Mikser Kulinarny to agregator i wyszukiwarka przepisów z polskich blogów kulinarnych. Serwis zebrał już 643 402 przepisów z 4 802 blogów, a korzysta z niego ponad 1 mln użytkowników miesięcznie. Dołącz do zmiksowanej społeczności już dziś http://zmiksowani.pl/?ref=dagooshya :)

Kliknij w zdjęcie, aby przejść do przepisu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz komentarz. Podziel się swoją opinią, uwagą, radą, lub po prostu pozostaw po sobie ślad :) Jeżeli przygotowałeś potrawę z tego przepisu, prześlij mi zdjęcie na adres dagooshya@gmail.com, a ja je udostępnię :) Dagmara Osowska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...