niedziela, 11 stycznia 2015

Ruszyła akcja "Karnawałowe Słodkości!"

Zapraszam do udziału w akcji "Karnawałowe Słodkości!", organizowanej przeze mnie na stronie MIKSER KULINARNY.Karnawał - czas zimowych balów, maskarad i wielkiej nieustającej zabawy. Również stół w tych dniach powinien być suto zastawiony, zwłaszcza różnego rodzaju słodkościami.

Zapraszam wszystkich do zamieszczania przepisów na ciasta, ciasteczka, babeczki, babki, cukierki, czekoladki, desery, czyli wszystko to, co kojarzy Wam się ze słodką rozpustą

Akcja zakończy się w Ostatki, czyli w ostatni dzień, w którym będziemy mogli najeść się bez opamiętania - dzień przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.

Zapraszam do zabawy! 

P.S. Tłusty Czwartek wypada w tym roku 12 lutego - liczę wtedy na wiele smakowitych przepisów na pączki i faworki


~~~

Aby wziąć udział w akcji, wklej kod banerka na swoim blogu pod wpisem i dodaj wpis na stronie akcji "Karnawałowe Słodkości!. Kod banerka znajdziecie również na stronie akcji.

Aby poprawne wkleić kod banerka, przejdź do edycji posta. Poniższy kod HTML wklejamy w trybie pracy HTML edytora (ikonka HTML w lewym górnym rogu, obok napisu "Nowy Post"). Kod wklejamy na samym dole i zapisujemy.


Karnawałowe Słodkości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz komentarz. Podziel się swoją opinią, uwagą, radą, lub po prostu pozostaw po sobie ślad :) Jeżeli przygotowałeś potrawę z tego przepisu, prześlij mi zdjęcie na adres dagooshya@gmail.com, a ja je udostępnię :) Dagmara Osowska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...